Owies
Nasiona owsa KSW Certyfikowane nasiona owsa KWS znajdujące się w naszej ofercie to odmiany, które są gwarancją wysokiego oraz niezwykle stabilnego plonu. Materiał dostępny w naszym sklepie to Flamingsgold i KWS Contender. Flamingsgold jest...
zboze.jpg

Nasiona owsa KSW

Certyfikowane nasiona owsa KWS znajdujące się w naszej ofercie to odmiany, które są gwarancją wysokiego oraz niezwykle stabilnego plonu. Materiał dostępny w naszym sklepie to Flamingsgold i KWS Contender. Flamingsgold jest sprawdzoną odmianą żółtoziarnistą przeznaczoną na wszystkie stanowiska, na których uprawiany jest owies.

Owies KWS – wybieraj świadomie

Charakteryzuje się małą zawartością łuski w ziarnie i łatwym odplewianiem. Owies KWS - nasiona  tych odmian są bardzo dobrą bazą w produkcji płatków, są chętnie kupowane na cele konsumpcyjne. Flamingsgold wyróżnia się także równomiernym dojrzewaniem słomy i wiechy oraz dużą masą tysiąca ziaren i dobrym wyrównaniem.Owies – kwalifikat nasion KWS

Nową odmianą jest KWS Contender. To odmiana o wysokim i stabilnym potencjale produkcyjnym, co potwierdzają bardzo dobre wyniki plonowania w badaniach urzędowych.

Kontraktacja owies może być niezwykle korzystna i z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Aby uniknąć wylegania łanu i utrzymać dużą masę wiechy z ziarniakami, należy pamiętać o zabiegu skracającym. Bardzo dobre wyniki plonowania w badaniach urzędowych są potwierdzane od lat w praktyce rolniczej. Odmiana ta charakteryzuje się bardzo grubym ziarnem oraz równomiernym dojrzewaniem ziarna i słomy.

zboze.jpgzboze.jpg

Nasiona owsa KWS

Jeżeli myślicie Państwo o tej uprawie to nasz owies - kwalifikat jest najlepszym wyborem. Flamingsgold to sprawdzona jakość połączona z plonowaniem, a KWS Contender to nowy, prawie hybrydowy wymiar plonu. Nasiona owsa są reprodukowane i produkowane przez Agromor – firmę, która posiada certyfikat ESTA, gwarantujący kupującemu najwyższą jakość materiału siewnego.

Nie tylko dbamy o to, aby oferować wysokiej jakości produkty, ale równocześnie staramy się zapewniać naszym klientom jak najlepszą obsługę, dzięki czemu wszystko otrzymają Państwo we wcześniej ustalonym terminie, aby móc w porę zasiać owies -  nasiona KWS.

Więcej

Owies  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów