Bobik
Bobik nasiona W naszym portfolio można znaleźć także nasiona bobiku. Proponujemy Państwu znakomitą odmianę Fuego. Charakteryzuje się ona przede wszystkim sprawdzonym w praktyce potencjałem plonowania. Przy tym dodatkowo nasiona, które są naprawdę...

Bobik nasiona

W naszym portfolio można znaleźć także nasiona bobiku. Proponujemy Państwu znakomitą odmianę Fuego. Charakteryzuje się ona przede wszystkim sprawdzonym w praktyce potencjałem plonowania. Przy tym dodatkowo nasiona, które są naprawdę wysokiej jakości sprawiają, iż bobik wyróżnia się wysoką zawartością białka oraz wyśmienitą odpornością na wyleganie. Tego typu odmiana bobiku sprawdza się głównie na stanowiskach średnich oraz też bardzo dobrych. Dlatego też warto zadbać o korzystne warunki.

Jeśli jednak zapewnimy odpowiednie warunki, to taki bobik Fuego da nam wysokie plony, gdyż oferowane przez nas nasiona są naprawdę bardzo dobre. Odmiana Fuego charakteryzuje się przede wszystkim bardzo wysoką masą tysiąca ziaren. Osoby, które dokonały tego typu zakupu zawsze były więc usatysfakcjonowane z ilości plonów. Nasz sklep oferuje różnego typu nasiona i zawsze dbamy o to, aby pochodziły one ze sprawdzonych źródeł. To samo dotyczy nasion bobiku, które zawsze pochodzą od renomowanych hodowców.

zboze20.jpgzboze21_.jpg

Nasiona bobiku najwyższej jakości

Chcąc oferować nasiona bobiku najwyższej jakości, nie tylko dbamy o to, aby pochodziły one od najlepszych hodowców, którzy mają renomę, ale również dbamy o to, aby właściwie były one przechowywane czy wysyłane do klientów.

Mamy świadomość także jak ważne są wszelkie terminy w rolnictwie, w związku z czym zawsze staramy się jak najszybciej zakończyć wszelkie zamówienia. Chcemy, aby nasi klienci byli w stu procentach usatysfakcjonowani i cieszyli się później dużymi plonami. Nasz nasiona bobiku z pewnością takie zapewnią.

Więcej

Bobik  W tej kategorii nie ma produktów.