Jęczmień jary
Jęczemień jary nasiona KWS W naszym sklepie oferujemy jęczmień jary KWS. Posiadamy między innymi odmiany KWS Orphelia i KWS Atrika. Sprzedawane przez nas nasiona wyróżniają się najwyższą, certyfikowaną jakością ESTA, dzięki czemu oferowany przez...
zboze.jpgzboze2.jpg

Jęczemień jary nasiona KWS

W naszym sklepie oferujemy jęczmień jary KWS. Posiadamy między innymi odmiany KWS Orphelia i KWS Atrika. Sprzedawane przez nas nasiona wyróżniają się najwyższą, certyfikowaną jakością ESTA, dzięki czemu oferowany przez nas jęczmień ma naprawdę spore plony. Nasz materiał siewny gwarantuje uzyskanie optymalnego plonu każdego roku.

Wszystko za sprawą nie tylko oferowania przez nas nasion od wiodących hodowców, ale dzięki temu, że szczególną uwagę zwracamy na sposób przechowywania ich. To niezmiernie istotna kwestia, jeśli produkty mają później być użyteczne.KWS Orphelia to doskonała adaptacja

Nasiona KWS Orphelia to jęczmień jary o wybitnym potencjale budowania plonu. Odmiana ta jest uniwersalna - może być uprawiana zarówno w kierunku pastewnym, jak i browarnym. Bardzo dobra adaptacja do warunków siedliskowych zapewnia stabilne plonowanie, a wysoka odporność na choroby pozwoli zmniejszyć nakłady na ochronę fungicydową.

Jęczmień jary KWS Orphelia ma podwyższoną tolerancję na zakwaszoną glebę i deficyt wody, dlatego jest to odmiana szczególnie zalecana do uprawy na tereny z deficytem wodnym, m.in. na terenie województw łódzkiego i wielkopolskiego (LOZ 2016).

zboze.jpgzboze4.jpgzboze5.jpgzboze4.jpg

Jęczmień jary KWS

Inny oferowany przez nas jęczmień jary to odmiana KWS Atrika. Tego typu produkt wyróżnia się przede wszystkim wysoką wartością technologiczną ziarna. Oznacza to między innymi, iż ma on bardzo dobre wyrównanie i wysoką gęstość. Dodatkowo ów jęczmień jary wcześnie dojrzewa, a przy tym równocześnie toleruje okresowe susze.

Dlatego też jest bardziej wytrzymały i może przetrwać nawet i w trudniejszych warunkach. Warto wypróbować tego typu nasiona jeśli chodzi o jęczmień, gdyż roślina ta stanowi doskonały komponent paszowy, a przy tym jest łatwa w uprawie.

Więcej

Jęczmień jary  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów